Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Новина
Форумът се завръща! Преди бяхме на второ място в класацията за топ музикални форуми, а сега дори не влизаме в нея. Хайде да си върнем второто място!
Similar topics
    Предпечат, бърз набор
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете 2844092z Град Варна
    Top posters
    Сэлiinа ♥
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_lcapКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Voting_barКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_rcap 
    Tswiftxx
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_lcapКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Voting_barКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_rcap 
    CallMeCookiexx
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_lcapКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Voting_barКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_rcap 
    g0ggie_swift
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_lcapКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Voting_barКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_rcap 
    ~lifeforthemoment
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_lcapКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Voting_barКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_rcap 
    7aylor
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_lcapКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Voting_barКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_rcap 
    Lady_Mi
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_lcapКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Voting_barКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_rcap 
    Miss Swift^^
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_lcapКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Voting_barКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_rcap 
    shutupxx
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_lcapКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Voting_barКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_rcap 
    the blue ninja xD
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_lcapКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Voting_barКандис Акола отговаря на въпроси на феновете Vote_rcap 
    Latest topics
    » Вашите банери
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете EmptyВто Юли 24, 2012 8:10 pm by sa5m

    » Завръщане на форума
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете EmptyПон Сеп 05, 2011 8:06 pm by Сэлiinа ♥

    »  Фен №1 на Тейлър
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете EmptyПон Авг 15, 2011 12:14 pm by Сэлiinа ♥

    »  Крал и слуга
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете EmptyВто Авг 09, 2011 3:32 pm by Tswiftxx

    » Нови дизайни ..
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете EmptyПет Авг 05, 2011 9:33 am by Tswiftxx

    » Уорн !! (администратори/модератори)
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете EmptyПет Юни 24, 2011 8:51 pm by Сэлiinа ♥

    » Алекс О’Лафлин се сбогува с приятелката си в Лос Анджелис
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете EmptyНед Юни 05, 2011 1:27 pm by Tswiftxx

    » Смяна на никове
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете EmptyНед Май 29, 2011 7:39 pm by Сэлiinа ♥

    » Флууд :']]
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете EmptyНед Май 29, 2011 7:37 pm by Сэлiinа ♥

    Статистика
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете 3651044u

     

     Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете

    Go down 
    2 posters
    АвторСъобщение
    Tswiftxx

    Tswiftxx


    Брой мнения : 608
    Reputation : 1
    Join date : 17.12.2010
    Местожителство : Варна

    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Empty
    ПисанеЗаглавие: Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете   Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете EmptyСря Апр 06, 2011 2:49 pm

    Ако можеш да върнеш някой вече мъртъв герой обратно, кой би бил той?
    Кайла Евел (изигра Вики Донован) се превърна в една от мойте най-добри приятелки, така че да бъде тук с мен в Атланта би било наистина много яко.
    Коя е последната книга, която прочете?
    Чета много пиеси, но съм по средата „The Immortal Life of Henrietta Lacks”.
    Харесваш ли пиле с вафлички?
    Никога не съм яла пила с вафлички! Знам, че е откачено, че никога не съм ходила в „Gladys Knight” [и в „Ron Winan's Chicken and Waffles” в Атланта] или в „Rosco’s” в Ел Ей. Обичам и пиле, и вафлички, така, че мисля, че да се оженя за тези двете би било страхотна идея.
    Липсва ли ти пеенето?
    В ежедневния ми живот пея и то много, независимо дали в банята или във всекидневната, свирейки ужасно зле на китара. Така, че мисля, че музиката в живота ми е достатъчна и евентуално ще покажа повече от нея. Но аз пея постоянно.
    Кой е любимият ти „Дисни” филм ?
    Мисля, че моят любим филм е „The Lion King”, защото като малка го гледах три пъти в театъра.
    Имаш ли планове за рожденния ти ден, който е другия месец?
    Ще се върна в Ел Ей. Един мой приятел има модна линия за дрехи на име „Show Me Your Mumu” и ще качим моделите в интернет, за да ги продаваме. Всички приходи ще отидят за „Turn the Corner”- фондация, която е фокусирана върху Лаймската болест изследванията й и профилактиката й. Така, че това е, което ще правя за рождения ми ден.

    Превод за Twifun: Ika
    twifun-bg.com
    Върнете се в началото Go down
    https://taylorswiftfans.bulgarianforum.net
    Сэлiinа ♥

    Сэлiinа ♥


    Брой мнения : 693
    Reputation : 13
    Join date : 17.01.2011
    Age : 26
    Местожителство : София

    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете   Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете EmptyСря Апр 06, 2011 3:18 pm

    Страхотен превод.
    Върнете се в началото Go down
     
    Кандис Акола отговаря на въпроси на феновете
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Новото видео на Майли Сайръс втрещи феновете й

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
     :: Други / Others :: "Дневниците на Вампира" / "The vampire diaries"-
    Идете на: