Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Новина
Форумът се завръща! Преди бяхме на второ място в класацията за топ музикални форуми, а сега дори не влизаме в нея. Хайде да си върнем второто място!
Similar topics
Предпечат, бърз набор
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги 2844092z Град Варна
Top posters
Сэлiinа ♥
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_lcapДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Voting_barДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_rcap 
Tswiftxx
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_lcapДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Voting_barДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_rcap 
CallMeCookiexx
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_lcapДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Voting_barДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_rcap 
g0ggie_swift
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_lcapДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Voting_barДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_rcap 
~lifeforthemoment
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_lcapДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Voting_barДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_rcap 
7aylor
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_lcapДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Voting_barДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_rcap 
Lady_Mi
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_lcapДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Voting_barДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_rcap 
Miss Swift^^
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_lcapДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Voting_barДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_rcap 
shutupxx
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_lcapДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Voting_barДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_rcap 
the blue ninja xD
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_lcapДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Voting_barДеми и Селена – най-добри приятелки завинаги Vote_rcap 
Latest topics
» Вашите банери
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги EmptyВто Юли 24, 2012 8:10 pm by sa5m

» Завръщане на форума
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги EmptyПон Сеп 05, 2011 8:06 pm by Сэлiinа ♥

»  Фен №1 на Тейлър
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги EmptyПон Авг 15, 2011 12:14 pm by Сэлiinа ♥

»  Крал и слуга
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги EmptyВто Авг 09, 2011 3:32 pm by Tswiftxx

» Нови дизайни ..
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги EmptyПет Авг 05, 2011 9:33 am by Tswiftxx

» Уорн !! (администратори/модератори)
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги EmptyПет Юни 24, 2011 8:51 pm by Сэлiinа ♥

» Алекс О’Лафлин се сбогува с приятелката си в Лос Анджелис
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги EmptyНед Юни 05, 2011 1:27 pm by Tswiftxx

» Смяна на никове
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги EmptyНед Май 29, 2011 7:39 pm by Сэлiinа ♥

» Флууд :']]
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги EmptyНед Май 29, 2011 7:37 pm by Сэлiinа ♥

Статистика
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги 3651044u

 

 Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги

Go down 
АвторСъобщение
Tswiftxx

Tswiftxx


Брой мнения : 608
Reputation : 1
Join date : 17.12.2010
Местожителство : Варна

Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги Empty
ПисанеЗаглавие: Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги   Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги EmptyПет Фев 04, 2011 11:21 am

Животът на Селена Гомес и Деми Ловато е като изваден от приказка. Двете момиченца се запознават на прослушването за детското твшоу „Барни и приятели"... Докато чакат на огромната опашка, Деми моли Селена да седне на якето й, за да рисуват заедно. И оттогава момичетата, родени в Тексас, на 25 километра разстояние една от друга и с разлика от един месец, са неразделни.
И двете се прочуват покрай продукции на телевизия „Дисни". След участието на Селена в сериала Wizards of Waverly Place и на Деми в ролята на Митчи Торес от Camp Rock, двете приятелки се прощават завинаги с анонимността. Съвсем естествено идва мигът, в който Селена и Деми се появяват заедно на екрана - във филма на „Дисни" „Програма за защита на принцесата", чиято премиера на 26 юни тази година е гледана от 8.5 милиона зрители, а това я поставя на трето място след Camp Rock и „Училищен мюзикъл". „Моята първа любов е музиката, актьорството ми е като хоби", казва Деми, която вече има два албума - Don't Forget (2008) и Here We Go Again, дебютирал на първо място на Billboard 200, когато излиза на 21 юли тази година. А дебютният студиен албум Kiss & Tell Селена и бандата й Selena Gomez & the Scene пускат през септември.


Селена Гомес: „Мисля, че всеки си има собствена интерпретация на любовта. Била съм свързана с мнозина, но не мисля, че някога съм била влюбена. Искам да срещна някого, който да е луд по мен, който ще се отнася към мен като към принцеса. Искам любов като в приказките. Не харесвам момчета, които се правят на печени, които са претенциозни. Това ме отблъсква."

Деми Ловато: „Животът ми не се е променил. Сега просто съм малко по-заета."


Гаджетата на Деми: Миналата година Деми излиза с Коди Линли от „Хана Монтана", а през тази за кратко беше свързвана с фронтмена на Metro Station Трейси Сайръс, който е брат на Майли.

Гаджетата на Селена: Ник Джонас и Тейлър Лаутнър са двете момчета, привлекли вниманието на красавицата.

Интервю със Селена

Ти и Деми оглеждахте ли се за филм, който да снимате заедно?
Две години непрекъснато молихме Disney Channel да направят нещо с нас двете. Отначало те не вярваха на приятелството ни. Какво можех да им кажа - че се познаваме от седемгодишни... Живеехме заедно, учехме заедно. Убедиха се, че сме неразделни едва когато видяха общите ни видеозаписи. И ни изненадаха с „Проект за защита на принцесата".

Как решихте коя ще играе принцесата? Не искахте ли и двете тази роля?
Първоначално бяхме избрани точно обратно на ролите, които са във филма. Но и двете усещахме, че нещо не е както трябва, че трябва да си ги разменим. Инстинктите ни се оказаха верни...

Докато снимахте „Проект за защита на принцесата", случваше ли се да забравите репликите или да объркате нещо?
О, да. За Деми беше по-трудно, защото трябваше да научи френски и да бъде принцеса 24 часа в денонощието.

Къде бихте искали да отидете на ваканционно приключение с Деми?
Говорили сме да отидем до Испания, до Фиджи. Иска ни се да прекараме една ваканция само двете и мисля, че това скоро ще стане.

Двете толкова си приличате. А по какво се различавате?
Имаше период, когато Деми слушаше музика, която аз не понасях. По-късно се улових, че си тананикам същите песни. Ето за това става въпрос. Не се съдим една друга, а ценим това, че сме различни. Ако тя прави нещо, което аз за нищо на света не бих направила, ще я подкрепя.

Как беше първият ви дует - One and the Same? Ново преживяване или просто забавление?
Израснали, пеейки. Това е, което правим. Имаме над стотина видеозаписа, които не искаме да пускаме, защото пеем непрекъснато. Аз обичам да пея в хармония с Деми, та беше малко крейзи да запишем общо парче.

Деми е пяла на турне. Давала ли ти е някои съвети?
Тя винаги е била много по-свързана с музиката, така че аз прекарах детството си в студиото с нея, слушайки всичките й песни. Когато трябваше да й покажа моята музика, исках одобрението й. „Какво ли ще си помисли?" - казвах си. Тя я хареса. Харесва всичките ми неща.
Деми е истинска bff...
Хубаво е, когато се скапеш и плачеш, да има някой, който да го прави с теб. Тя е единственият човек, с когото мога да рева до спукване и накрая да свършим в истеричен смях. С най-добрите си приятели можеш да излееш душата си и после да се смееш.

Как си почиваш?
Обичам да разговарям с баба. Обичам да съм у дома, да гледам филми по анцуг, да прекарвам времето с Деми или просто да бъда сама.
Кое е първото нещо, което правите, щом се срещнете след по-дълга раздяла?
Втурваме се една към друга и крещим от радост. После говорим за всичко със скоростта на светлината. Когато сме разделени, сякаш ставаме още по-близки.

Интервю с Деми

Сама ли пишеш песните си? Какво те вдъхновява?
Никога не правя предварителни планове. Винаги обаче първо изсвирвам мелодията на китара или на пиано, а после пиша текста. Обичам да пиша за неща, които съм преживяла.

Коя е любимата ти песен от новияи албум Here we go again?
Ами, мисля, Catch Me, която един ден може да бъде пусната като сингъл.

Кои са идолите ти?
Хейли Уилямс от PARAMORE ми е любимка, тя е направо невероятна. Голямо влияние са ми оказали Кели Кларксън и Кристина Агилера. Харесва ми как се развиха кариерите ми. Кристина беше в Мики Маус клуб и добре усвои урока как да порасне, направи го перфектно. След това си създаде име. Сега никой не се сеща откъде е започнала. Кели Кларксън направи същото. И двете успяха да останат извън обсега на таблоидите, за което им се възхищавам и искам да бъда като тях.

Когато започваше музикалната си кариера, загряваше за една толкова популярна банда като Jonas Brothers. Какво изпитваше?
Бях изненадана колко добре ме прие публиката, беше заинтригувана и искаше да чуe музиката ми. Към края на турнето имаше хора, които носеха мои постери, беше невероятно. Мисля, че ми помогна това, че с братята бяхме заедно в Camp Rock и публиката ни свързваше.

Игра в един епизод на „Бягство от затвора", който не е точно сериал за непълнолетни. Това е напълно различно от всичко, което си правила.
Да, съвсем различно е, това беше, преди да започна да работя за „Дисни". Но беше забавно.

Харесва ли ти, че си известна?
За мен не е по-различно от това да си нормален. Просто съм по-заета. Харесва ми, защото срещам феновете си, които ми казват колко много харесват музиката ми. Понякога имам усещането, че по някакъв начин помагам на хората. А това е страхотно усещане. Защото работиш толкова усилено, практически не спираш. Едва ли ще седнеш и ще си кажеш: „Ей, аз съм прочута."

В YouTube двете със Селена пускате видеозаписи, които продължавате да правите заедно. Кога започнахте?
Разбрахме колко е трудно да пишем послания и коментари, да отговаряме на всеки фен поотделно. В YouTube, макар и да не говорим с всеки фен поотделно, можем да кажем какво правим в момента и така да достигнем до всички тях. Така направихме първия видеозапис и изведнъж това се превърна в мода. И други започнаха да го правят.
Какво друго обичате да правите двете със Селена?
Винаги намираме начин да се забавляваме. Когато бяхме на осем или девет години, обичахме да имитираме различни акценти. Веднъж отидохме да пазаруваме точно на Четвърти юли и с британски акцент питахме всички защо са облечени в червено, бяло и синьо.




Интервюто е старо, но реших да го кача..
Върнете се в началото Go down
https://taylorswiftfans.bulgarianforum.net
 
Деми и Селена – най-добри приятелки завинаги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Селена Гомез се разголи на сцената
» ТАУЛЕНА завинаги
» От коя приказка изскочи Селена Гомес

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Други / Others :: Селена Гомез / Selena Gomez-
Идете на: